Zwroty

Nasi Kupujący mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów  zakupionych na naszych aukcjach w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podania przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć stosowne oświadczenie woli na adres e-mail: techtronicm@wp.pl lub adres siedziby firmy: ul. Obrońców Stalingradu 26, 45-594 Opole. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego poniżej.

……………………………………………….

……………………dn……………………………

……………………………………………….

……………………………………………….

F.H.U. TECHTRONIC JACEK KONIECZNY

OBR. STALINGRADU 26

45-594 OPOLE

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz.271)odstępuje od umowy zawartej dnia………………….

Proszę o przesłanie zwrotu na konto nr  ……………………………………………………………………………………………….

Powód zwrotu…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Zwracam w stanie niezmienionym towar………………………….nr dowodu sprzedaży……………………………………..

DO ZWRACANEGO TOWARU DOŁĄCZ ORYGINAŁ PARAGONU!!!

NUMER TELEFONU:

……………………………………….

podpis konsumenta

 

Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę jeśli była wystawiona na życzenie Klienta. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. W przypadku skorzystania przez Państwa z prawa odstąpienia od  umowy nasza firma zwróci otrzymane od Państwa płatności w ciągu 14 dni z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez naszą firmę. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Adres do zwrotu
FHU TECHTRONIC JACEK KONIECZNY
OBROŃCÓW STALINGRADU 26
45-594 OPOLE